O FirmieFirma DIT S.C. powstała w lipcu 2016 r. z połączenia ściśle współpracujących ze sobą od wielu lat firm: DK Projekt Dariusz Kieza i TOMKO Projekt Tomasz Kozera. Firma DK Projekt została założona przez projektanta konstrukcji mgr inż. Dariusza Kieza w kwietniu 2011r. W lipcu 2014r. została założona firma TOMKO Projekt przez projektanta konstrukcji Tomasza Kozerę. Nasza wspólna przygoda w projektowaniu rozpoczęła się w 2004 roku w dużej kieleckiej firmie projektowej. Od początku podejmowaliśmy wyzwania przy projektowaniu wszystkich typów konstrukcji, podczas których stale podnosiliśmy swoją wiedzę doświadczenie i umiejętności.
Zaprojektowaliśmy dziesiątki obiektów budowlanych, począwszy od mieszkaniówki, hal sportowych, biurowców, hal przemysłowych, basenów i hotelów. Od 2011 roku podjęliśmy pierwsze samodzielne kroki rozpoczynając działalność projektową przy obiektach przemysłowych, budynkach biurowych i mieszkalnych, hotelach, basenach i budynkach sakralnych.

Rok 2016 był przełomowym momentem w rozwoju naszej działalności i pozwolił nam wykonać kilkadziesiąt nowych projektów konstrukcyjnych od niewielkich obiektów mieszkalnych do dużych hal przemysłowych, biurowych i mieszkaniowych.
Podczas realizacji projektów konstrukcyjnych, opinii technicznych, ekspertyz posługujemy się wypełni skomputeryzowanym warsztatem opartym na najpopularniejszych programach do obliczeń i rysowania konstrukcji: ABC Obiekt, ABC Płyta, Intersoft, Specbud, Autodesk Robot Structural Analysis, ZWCAD+, GstarCAD i BIK.
Obecnie stale współpracujemy z kilkoma biurami architektonicznymi, wykonawcami na terenie Kielc, Skarżyska - Kamiennej, Buska - Zdroju i Radomia.
Naszym priorytetem jest dobra współpraca z innymi projektantami branżowymi, jak również z wykonawcą. Wychodzimy zawsze naprzeciw klientowi łącząc wysoką jakość, rzetelność projektów z terminowością. Rozumiemy potrzebę nagłych terminów zmian projektowych wynikających z decyzji inwestora i nie tylko.

Masz pytania? Zadzwoń!

8:00 - 16:00

Dariusz 668 695 928
Tomasz 665 190 667

ul. Targowa 18, 25-520 Kielce

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY